E-SHOPY A WEBY

Postavíme Vám u nás unikátní e-shop nebo internetové stránky, které vám pomohou být úspěšní. Během chvilky a s minimálními náklady.

Máme pro vás komplexní řešení pro vytvoření a správu vašeho e-shopu nebo internetových stránek. Specializujeme se na českém a slovenském trhu na pronájem e-shopových řešení. Naše platformy jsou oblíbené zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. Nabízíme zákazníkům servis od A do Z v oblasti e-commerce. Navrhujeme internetové obchody, řešíme samotnou realizaci a nasazení e-shopu do ostrého provozu, naše kreativní oddělení udělá grafiku dle nápadů a snů našich zákazníků, umíme poutavé texty a copywriting, navrhujeme reklamní kampaně a podpůrné služby. Vedle internetových obchodů tvoříme i prezentační internetové stránky.

Uvedli jsme v život již desítky e-shopů. Proč od A do Z? Děláme komplexní službu. Internetové obchody a weby tvoříme od návrhu designu přes technické řešení, návrhy rozvoje, vylepšení až po kompletní online marketing.

Navrhneme pro váš internetový obchod funkční a promyšlený vzhled.

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují vysokou efektivitu vývoje a stabilitu našich e-shopů.

Naše řešení internetového obchodu má propojení na velké množství podnikových informačních systémů, dopravců, marketingových nástrojů a platební brán.

Náš cíl je tvořit moderní e-shopy s jednoduchou obsluhou a zároveň přitažlivé pro Vaše zákazníky.

Děláme a chceme dělat atraktivní internetové stránky, které generují zákazníky.

Reklama je nutnost v internetové džungli. Bez reklamy to na internetu nejde. Není a nemusí to být složité. Poradíme, nastavíme a následně i vyhodnotíme reklamní kampaně.

Komunikujeme srozumitelně. Velmi často máme zadání od zákazníků, kteří nerozumí problematice internetových obchodů, webových prezentací nebo reklamě na internetu. Dokážeme jednoduchou a srozumitelnou formou vše vysvětlit. Vysvětlíme co, proč, kde, jak, kolik. To považujeme za stejně důležité jako samotný výsledek.

Co od nás můžete čekat a jakou práci děláme?

1

Vybudujeme pro Vás internetový obchod, který umí nejen prodávat ale je přívětivý k zákazníkovi a příjemný na obsluhu.

2

Internetové prezentace všeho druhu. Zajímavé, moderní a optimalizované.

3

Připravíme produkty, texty, obrázky, formuláře, reklamní články, importy, exporty a další nezbytnosti pro e-shopy nebo pro weby.

4

Kompletní online marketing – PPC reklama (Google Ads, Sklik), cenové srovnávače (Heureka.cz, Heureka.sk, Zboží.cz), E-mailingy a newslettery, sociální sítě.

Naší prioritou při tvorbě webových stránek a e-shopů je především jejich funkčnost a jejich přínos pro naše klienty. Weby navrhujeme tak, aby přiváděly nové zákazníky a byly úspěšné.

Při tvorbě webových stránek klademe důraz na uživatelskou přívětivost (UX), funkčnost a aktuálnost aplikací. Zároveň jsou námi vytvářené weby 100% responzivní. Je zaručeno bezproblémové přizpůsobení chytrým telefonům a tabletům.

Jak to s námi funguje? Zavolejte nám a domluvme si osobní nebo online schůzku.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.