TVORBA E-SHOPŮ

Tvorba a správa e-shopů může být jednoduchá ale má svá úskalí. Nemusíte ho tvořit zcela od začátku sami. Můžete využít již hotové, vyzkoušené a zcela funkční řešení. To si pomocí administraci v českém jazyce pouze upravíte přesně podle svých představ, naplníte zbožím a můžete začít prodávat. Díky takovému řešení je tvorba vlastního internetového obchodu velmi rychlá, jednoduchá a hlavně cenově dostupná. Jaké jsou výhody tvorby e-shopu s naší pomocí? Jaké řešení využíváme? Co naše e-shopy vše umí? Kdy můžete začít prodávat?

Výhody našeho řešení:

Velmi rychlé vytvoření internetového obchodu

Snadná administrace

Nízké vstupní investice a malý měsíční poplatek za pronájem

Velké množství otestovaných funkční, které můžete ihned využívat

Moderní design již v základních šablonách

Optimalizováno též pro mobilní telefony a tablety

Možnost individuální grafické podoby dle vašich představ od naší kreativní grafičky

Prověřeno spousty klienty a uživateli

Jsme specialisté na tvorbu a implementaci e-shopů. Naší snahou se maximální ulehčení celého procesu spuštění nového internetového obchodu. Nechte to na nás, vy se můžete soustředit pouze na samotný prodej a péči o zákazníky. Díky pronájmu internetového obchodu od nás nemusíte řešit technické otázky. Nemusíte umět programovat. To vše je naše práce a o to se postaráme my. 

Zavolejte nám a řekněte nám vaše představy. My vám dáme zpětnou vazbu o možnostech a opovíme na vaše otázky.

Kdy můžete začít prodávat?

Jednoduchá otázka ale bohužel na ní není jednoduché odpovědi. Záleží na velkém množství faktorů. Počet produktů. Počet kategorií zboží. Grafická náročnost a individuální úpravy. Počet a druh integrovaných aplikací. Volba dopravců a způsoby platby. Popisky produktů, SEO optimalizace a možné reklamní kampaně. Otázek je opravdu hodně. Nelekejte se ale. Vše umíme a jsme k dispozici. Jsme schopni spustit e-shop i za 3 dny. Náročnější a větší projekty jsou otázkou domluvy, specifikace a technického zadání.

Co to bude stát?

Tvorba e-shopu je otázkou domluvy, zadání a rozsahu služeb. Umíme spustit e-shop i za 5.000,- Kč. V této cenové relaci ale nečekejte žádné vyšlechtěné individuální řešení. Jedná se základní nastavení e-shopu, školení práce s administrací, ukázka funkcionalit a možností. Za 20.000,- Kč už umíme ale velice pěkný internetový obchod s individuálními grafickými prvky, několika bannery na homepage, jednotným grafickým layoutem a nastavením od A do Z od nás. To máme za sebou uvedení e-shopu v život. Co ale dál? Následná měsíční platba se odvíjí od počtu produktů v e-shopu. Profesionální internetový obchod do 50 produktů máme v nabídce za 430,- Kč/měsíc. 500 produktů za 750,- Kč měsíčně. 3000 produktů za 1390,- Kč/měsíc a opravdu velký e-shop až se 30.000 produkty za 2460,- Kč. V ceně je již 155 funkcionalit, za nic nemusíte doplácet nebo něco přikupovat.

Máte-li však pocit, že vám naše standardizované řešení nestačí, potřebujete speciální funkce, individuální úpravy či mít absolutní kontrolu nad podobou každého tlačítka na vašem e-shopu, můžeme vám nabídnout e-shop zcela na míru dle vašich představ. Vytvoříte si tak web podle svých představ a bez omezení. Zde již se ale pohybujeme zcela v jiných cenových hladinách a vše je řešeno individuálně na základě zadání a představ zákazníka.

Co naše e-shopy umí?

Až 155 funkcí v ceně.

Nejrozšířenější přepravci:

Zásilkovna, Česká pošta, Uloženka by WEDO, Geis, Balíkobot, PPL, DPD a další.

Platební metody a platební brány:

GoPay, barion, comgate, cadrPay, PayPal, PayU, TatraPay, Pays.

Ekonomické systémy:

Altus Vario, iDoklad, money S3, Pohoda, DataDepo, Premier, ABRA FlexiBee, K2, WinShop

E-mailingové služby:

MailChimp, ecomail, SMART EMAILING

Zbožové a cenové srovnávače:

Heureka, HLEDEJCENY.cz, Google Nákupy, GLAMI, srovnáme.cz nebo Zboží.cz

To není vše. Uvádíme zde jen základní funkcionality našeho řešení a napojené aplikace. Každý měsíc jsou k dispozici nové funkce. Jsme přesvědčeni, že naše řešení e-shopu je vhodné pro malé i velké zákazníky. Umíme a máme zkušenosti s jednoproduktovými e-shopy ale s internetovými obchody, které nabízejí desítky tisíc produktů.

Napište nám e-mail, vyplňte kontaktní formulář nebo zavolejte. Řekněte nám své požadavky, povězte nám něco o vašem sortimentu, podělte se s námi o vaše představy a vize.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.