OTEVÍRÁNÍ PRODEJNÍCH ÚČTŮ NA emag

Když do Rumunska a Maďarska, tak eMAG!

Zatím působí také na trzích v Rumunsku, Polsku, Bulharsku a Maďarsku. Ambice má však na celou Evropu. Přes eMAG se nyní prodává zboží cca za 30 miliard Kč ročně a denně zde nakupuje cca 500 000 zákazníků.

Jedná se o největší internetový obchod v Rumunsku, Maďarsku, a Bulharsku, který získal od investorů 200 miliónů dolarů na ovládnutí evropské ecommerce. eMAG investuje zejména do výborně fungujícího systému marketplace, do kterého je zapojeno 20 000+ e-shopů a jejich počet neustále roste.

Díky eMag se můžete mnohem snadněji dostat na velmi perspektivní e-commerce trhy v Rumunsku a Maďarsku.

Je to cesta, jak můžete rozšířit svůj internetový obchod na maďarský a rumunský trh, zvýšit prodej a obraty bez investic hodně peněz.

eMAG je k dispozici všem obchodníkům, kteří nabízí rozmanitý sortiment výrobků a mají schopnost pokrýt celé území Rumunska. Marketplace je dobrou možností pro ty, kteří již mají internetový obchod, ale i pro společnosti, které chtějí prodávat výhradně prostřednictvím platformy eMAG bez vlastního e-shopu.

Šest výhod tržiště eMAG

1

Vystavení produktů v krátkém čase velkému počtu návštěvníků

eMAG má více než 500 000 jedinečných návštěvníků každý den. To znamená, že vaši zákazníci vidí vaše produkty, ať už k nim přistupují ze svého počítače, tabletu, telefonu nebo pomocí určené mobilní aplikace během několika dní od zahájení listingu. Máte možnost využít sílu značky eMAG a využít zvýšení viditelnosti svého internetového obchodu bez toho, abyste měli problém s vysokými náklady.

2

Žádné rizika

S eMAG Marketplace můžete bezplatně testovat, zda se vám tento prodejní kanál hodí a vyplatí. Můžete vstoupit s 10 – 20 produkty za účelem vyzkoušení funkčnosti nebo i s 1 000 000 produkty, vy rozhodujete. Po přijetí vaší společnosti do platformy vás bude kontaktovat odpovědná osoba z platformy eMAG, abyste si dohodli podrobnosti spolupráce včetně provize z prodeje. Ta je velmi flexibilní a liší se v závislosti na kategorii, do které bude daný produkt zařazen a od služeb, které budete využívat. Bližší informace o provizích se dozvíte od zástupce eMAG. Neplatíte tedy žádný měsíční poplatek v případě, že nebude žádný prodej. eMAG si stáhne dohodnutou provizi pouze na základě registrovaných, zaplacených a doručených objednávek.

3

Přístup k statistikám

Ukazatele výkonu jsou v on-line obchodě nesmírně důležité. Proto vám eMAG Marketplace poskytuje i přístup k těmto typům zpráv a analytice. Vždy víte, ve kterém časovém období (den / měsíc) přijde většina objednávek, zda jsou vaše nabídky pro veřejnost úspěšné, nebo naopak, kolik lidí si dívá vaše produkty. Pomocí ukazatelů výkonnosti budete moci dělat lepší rozhodnutí, pokud jde o změnu strategie nebo dokonce najít nové způsoby, jak zvýšit viditelnost, počet kliknutí a prodej vašich výrobků.

4

Mezinárodní expanze

eMAG Marketplace spolupracuje s obchodníky nejen z Rumunska. Soustředí se i na podnikatele z Polska, Maďarska a Bulharska. Až donedávna mohli prodávat výrobky pouze v zemích, jejichž jsou součástí, ale díky odstranění překážek v oblasti celní problematiky je možné snadněji dosáhnout rozšíření do těchto tří zemí i z ostatních států. Společnost eMAG si uvědomuje, že překlad produktů může být velký problém, který brání obchodníkům v expanzi do jiných zemí. eMAG našel řešení a stále ho vylepšuje.

S cílem pomoci obchodníkům expandovat do těchto zemí eMAG pracuje na projektu eMAG Automated Systems, který kombinuje umělou inteligenci s lidským zásahem. Ten během toho, jak se učí a dělá více překladů, se stává stále efektivnějším. Náklady spojené s překladem prostřednictvím této platformy budou také mnohem nižší a budou realizovány mnohem rychleji než v případě překladů prováděných výhradně lidmi. Tato možnost, kterou eMAG poskytuje je samozřejmě volitelná.

5

Přístup k podpoře a zákaznický servis

Během prvních tří měsíců od začátků na platformě má každý nový prodejce vyhrazený tým, který mu pomůže projít všemi fázemi. Úkolem tohoto týmu je konkrétně pomáhat vám prodávat více. Kromě podpory od týmu budete mít přístup i ke statistikám, zprávám, trendům v elektronickém obchodu a vzdělávací platformě, kde do konce minulého roku přibylo už 100 videí a přibývají stále. Obchodníci, kteří prodávají prostřednictvím eMAG, mají navíc přístup do samostatného call centra, ve kterém pracuje 30 operátorů, připravených pomoci a odpovědět na jakékoliv dotazy. To je značná výhoda například v porovnání s Amazonem nebo eBay.

6

Vy určujete cenu, vy si řídíte reklamní kampaně

Velmi důležitá je svoboda, kterou máte v okamžiku, kdy určujete ceny produktů, které prodáváte. Společnost eMAG tyto věci nekontroluje, takže vy nastavíte cenu produktů a nabídky, které chcete spustit. Stejné je to s reklamami a reklamními kampaněmi.

Pokud chcete na východ, tak určitě eMAG je správná volba. Pokud to chcete dělat smysluplně a efektivně, tak tým ecommerceSKY je správná volba. Napište nám nebo zavolejte. U nás jsme připraveni.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.