Etsy

jedno z největších online tržišť na světě

Etsy je markeplace platforma, která se specializuje na nákup a prodej uměleckých potřeb, řemeslných potřeb a historických předmětů, které v tradičním internetovém obchodě budete jen těžko hledat.

Je to také ideální prodejní kanál pro obchody s uměním a řemeslníky s uměleckými dovednostmi, kteří předvádí a nabízí své výrobky a chtějí je prodávat více zákazníkům, aniž by museli mít vlastní webové stránky.

Lidé, kteří hledají produkty na Etsy, najdou ručně vyráběné předměty, umělecká díla na zakázku, oblečení s ručním potiskem, dětské hračky na míru a další podobné zboží.

Kolik stojí prodej na Etsy, jaké jsou provize?

Zřízení prodejního účtu Etsy je za 0. Zveřejnění položky na trhu stojí 0,20 USD. Produkt prodávajícího zůstane aktivní po dobu čtyř měsíců nebo do doby, než bude položka prodána. Jakmile je položka prodána, je k prodejní ceně účtován transakční poplatek ve výši 5% z prodejní ceny.

Jste rozhodnuti a připraveni založit prodejní účet Etsy a začít vydělávat peníze online? Nevíte jak na to? Zavolejte nám a pojďme o tom diskutovat.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.