Marketplace Kaufland.de

Nejrychleji rostoucí online tržiště v Německu. Tedy za tím jen v Německu.  Samotný Kaufland již ale oznámil vstup na další trhy. Za nedlouho bude markateplace Kaufland v České republice a Slovensku.

Již nyní má více než 32 miliónů zákazníků. Najdete zde 25 miliónů produktů v přehledném členění 5000 kategorií. Nejoblíbenější kategorie na Kaufland.de jsou elektronika/PC technika, nábytek/interiér, zahrada, hračky a následuje kosmetika.

Jak na založení prodejního účtu?

Celý postup založení prodejního účtu na Kaufland.de je podobný procesu založení účtu na Amazon Marketplaces. Zde je seznam potřebných a nutných dokumentů. 

  • Oboustranná fotografie OP všech jednatelů i majitelů společnosti.
  • Výpis z OR.
  • Německé daňové číslo, nebo registraci k OSS.
  • List akcionářů společnosti.
  • Firemní číslo bankovního účtu ve formátu IBAN a SWIFT.
  • Odkaz na e-shop, nebo stránky společnosti.

Výhodou je, že obchodníci budou prodávat na tržišti Marketplace v České republice, na Slovensku a v Německu pouze s jednou registrací. Díky propojené síti několika tržišť umožní Kaufland Global Marketplace jednoduchým způsobem mezinárodní expanzi, přičemž provozovatelem této technologie je zkušený tým z Německa. Kaufland Global Marketplace tak pomůže růst maloobchodníkům všech velikostí, a to i za hranicemi mateřské země. Stávající mezinárodní technologická partnerství zajistí prodejcům snadný přístup k platformě Kaufland Global Marketplace a umožní jim rychlý start. 

Prodejci, kteří se zaregistrují v předstihu, mohou na obou nových tržištích prodávat po dobu šesti měsíců od spuštění bez základních poplatků a bez provizí z prodeje. Získají navíc také reklamní podporu. Vzhledem k tomu, že celý proces prodeje realizuje Kaufland.de, mohou obchodníci velmi jednoduše používat zavedené procesy tržiště. Platforma navíc poskytuje množství komplexních služeb, jako je marketing ve vyhledávačích, zpracování plateb nebo podpora zákaznického servisu.

Poplatky a provize

Na Kaufland.de platíte měsíční paušál (prvních 6 měsíců zdarma) 39 – 50 € dle úrovně spolupráce) a provizi z prodeje 7 – 16 % (prvních 6 měsíců taktéž zdarma) dle typu sortimentu. K inzerci na marketplace Kaufland potřebujete nabídkový feed, který obsahuje informace o vašich individuálních prodejních nabídkách produktů. Vaše nabídky se pak na produkty v katalogu Kauflandu párují pomocí EAN kódů, které ve feedu musíte u každého produktu zasílat. Pokud na Kauflandu chcete inzerovat produkty, které Kaufland v katalogu zatím nemá, budete potřebovat ještě další soubor – produktový feed. Ten obsahuje veškeré obecné informace o produktech jako je popis produktu, obrázky a další parametry a informace.

Buďte mezi prvními prodejci na Kaufland.cz a Kaufland.sk a profitujte z “early bird” nabídek pro předběžně registrované!

V prvních 6 měsících od spuštění Marketplace vaše “early bird” nabídky:

  • Měsíční poplatek 0,- Euro
  • Provize z prodejů pro Kaufland 0,- Euro
  • Kredit na sponzorované reklamy až 30.000,- Kč

Jsme vám k dispozici pro konzultaci, otevření i vedení prodejného účtu, listing i párování produktů. Zavolejte nám nebo nám napište a rádi vše probereme. Vedle Amazonu je Kaufland další zajímavé online tržiště, které určitě stojí za tu energii a čas.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.