Marketplace MALL

aneb jedna z největších internetový skupin ve střední a východní Evropě

Za poslední roky se z MALL stal přední internetový prodejce v ČR. S tržištěm Mall můžete prodávat také v Maďarsku, Polsku nebo na Slovensku, Chorvatsku či Slovinsku. Potenciál 70 miliónů zákazníků V 6 zemích střední a východní Evropy.

Velkou výhodou proti konkurenci je možnost využití více než 700 odběrných místech MALL pro vyzvednutí produktů a objednávek. Dalším plusem může být expanze i do dalších zemí, kde MALL působí. Nemusíte se omezovat jen na prodej v rámci České republiky. MALL Partner pro vás může být dalším prodejním kanálem, kde můžete prodávat produkty pod svou značkou. Určujete si a máte zcela pod svojí kontrolou koncové prodejní ceny.

Jestli vlastníte pouze kamenný obchod a nemáte internetový obchod, můžete nabídnout své zboží online mnohonásobně většímu počtu zákazníků.

Velká příležitost i pro malé prodejce. MALL se za vás postará o návštěvnost, marketing, technické zlepšování a poprodejní servis. Na vás je expedice objednávky, výběr produktového portfolia a optimalizace vašich skladových zásob.

Mall chce mít největší a nejširší produktovou nabídku. Z tohoto důvodu druh a povahu zboží neomezuje. Pokud není limitováno legislativou či výhradními distributory. Pokud prodáváte zboží, které ještě na MALL není v nabídce a není kategorie, pomůžeme vám spustit nové kategorie.

Postup je docela jednoduchý:

  1. Registrace do systému Mall
  2. Napojení do partnerského portálu a nahrání produktů
  3. Průběžná administrace produktů
  4. Nastudování systému poplatků, provizí a vyúčtování
  5. Proniknutí do systému a postupu reklamací a vratek
  6. Nastavení marketingu a podpory prodeje
  7. Prodávat, expedovat, optimalizovat a vylepšovat

 

Se vším umíme pomoci, vše umíme kompletně nastavit.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.