PRODEJ PŘES ecommerceSKY ÚČTY NA MARKETPLACES

Jak funguje prodej přes ecommerceSKY účty na markeplaces a proč to není pro každého? Jak to může fungovat?

Služba je určená zejména pro individuální produkty, které chce výrobce nabízet po celé Evropě bez nutnosti provozovat vlastní prodejní účet. Společně zajistíme naskladnění produktů do systému FBA, nastavíme kampaně a budeme průběžně optimalizovat. Zajistíme pro vás také vratkové adresy v jednotlivých státech.

Hlavní výhody prodeje přes naše profesionální účty?

1

Žádná registrace, na nic nečekáme a můžeme to rozjet ihned

2

Kvalitní a dobře hodnocený prodejní účet. Výborné recenze a hodnocení od zákazníků.

3

Možné rychlé spuštění prodeje. Pokud máte všechny náležitosti (fotky, popisky, překlady), můžete prodávat například již zítra.

4

Režim Amazon Prime. Nemusíte řešit dopravu a většina objednávek je doručena do 24 hodin po celé Evropě.

5

Jen 1 faktura měsíčně a v českých korunách. Nemusíte řešit žádné zahraniční DPH a jiné náležitosti. Nemusíte řešit VAT, nemusíte se starat o žádné zahraniční účetnictví.

6

Pravidelné měsíční reporty a analytika.

Proč do této formy spolupráce nepustíme každého?

Odpověď je hrozně jednoduchá. Úspěch na Marketplace je o kvalitě účtu, o hodnocení a recenzích od zákazníků, o rychlosti řešení vzniklých problémů. Naše účty děláme a vylepšujeme roky. Na kvalitě našich účtů jsou závislé i prodejní úspěchy našich klientů. Nemůžeme vzít do této formy spolupráce prodejce, o kterém nebudeme 100% přesvědčeni, že je a bude schopen řešit v reálném čase všechny činnosti, které obchodování na Amazonu přináší. Taktéž se musíme dívat a brát v potaz kvalitu produktů, které přes naše účty nabízíme a prodáváme. Produkty s velkou mírou vratkovosti, velkého počtu reklamací nebo jiných úskalí nemají šanci projít naším interním schválením. V režimu prodeje přes naše prodejní účty bohužel nedostane od nás zelenou ani móda. Není to tím, že nemáme módu rádi. Je to bohužel způsobeno vysokým počtem vratek a výměn tohoto druhu zboží.

Myslíte si, že máte produkt nebo produkty, o které budou mít zákazníci v Německu, Francii nebo Velké Británii zájem? Super. Kontaktujte nás. Pojďme se na vaše produkty podívat ze všech stran, zamyslíme se nad všemi možnými úskalími, řekneme si všechny možnosti. 

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.