O NÁS

Společnost ecommerceSKY nabízí rozsáhlé znalosti v oblasti elektronického obchodování. Pomáháme implementovat vhodné nástroje pro automatizaci marketingu a efektivně organizovat komunikaci se zákazníky.

Historie ecommerceSKY

Na samém začátku byly zkušenosti a dovednosti třech kluků ze tří oborů v e-commerce. Jeden uměl od A do Z efektivní internetový marketing. Druhý měl vědomosti Marketplace tržišť z celého světa. A ten poslední měl spousty energie, skills a performance v oblasti internetového obchodování a jednání se zákazníky.

Cíl byl jasný od začátku

Dostat dohromady pod jednu střechu nejlepší lidi z oboru a udělat profesionální řešení všech služeb e-commerce a expanze prostřednictvím internetových tržišť na jednom místě s garancí profesionální služby od poradenství přes návrh funkčního řešení až po realizaci.

Současnost – jsme odborníci a nikdy nejsme spokojeni

Naší prací žijeme. S internetovým obchodováním vstáváme a večer usínáme. Neustále hledáme vylepšení, optimalizace a možnosti efektivnějšího a výkonnějšího řešení pro naše zákazníky. Online marketingem, e-shopy, Amazon, Kaufland a eMAG prostě žijeme. Kdykoliv nám zavoláte, jsme schopni ihned reagovat na dotazy.

Vzdělávání, učení se a neustále zlepšování

Neustále se vzděláváme. Víme, že včera funkční věci v internetové reklamě zítra již fungovat nebudou. Učíme se, abychom posouvali hranice úspěchu produktů a služeb našich zákazníků.

Náš kolektiv – příjemná banka odborníků a specialistů

Schopní lidé jsou náš základní stavební kámen. Koheze v týmu je nutná. Dobré vztahy mezi lidmi umožňují plynulý průběh a řešení projektů. Proto máme definovány hodnoty, kterými se řídíme a jsou duchem naší agentury. S našimi klienty jednáme vždy maximálně transparentně a otevřeně. Tento postup a nastavení nám umožňuje budovat s našimi klienty dlouhodobé vztahy.

Proč my?

Všichni v ecommerceSKY jsme tady proto, abychom pomáhali klientům obchodně růst. Zakládáme si na oboustranně férové partnerské spolupráci. Vždy chceme maximum výkonu. Zakládáme si na profesionalitě a efektivitě. Vše je měřitelné čísly, výsledky a PNO. Nejsme spokojeni s průměrnými výsledky. Máme na sebe jen ty nejvyšší nároky.

Naše ecommerceSKY desatero

  1. Vážíme si našich zákazníků. Individuální přístup a žádné stopky na čas.
  2. Žádné shnilé jablíčka v našem kolektivu. Na kolektivu u nás si zakládáme. Trávíme spolu všichni mnoho času v kanceláři nebo na komunikačních aplikacích. Musíme si tedy sednout.
  3. Problémy je potřeba řešit a nikoliv je zamlčovat. Každý problém je výzva. Zametení pod koberec nebo zamlčení opravdu není řešení.
  4. Spolehlivost a zodpovědnost. Sliby nejsou jen sliby ale jsou to závazky a očekávání zákazníků i kolegů.
  5. Můžete nám zavolat 24/7. Nikdy nenecháme zákazníka na holičkách. Nikdo vám u nás nikdy neřekne ´nemám na vás nyní čas´.
  6. Upřímost a férovost k zákazníkům. Jen tak to může dlouhodobě fungovat.
  7. Proaktivita. Aktivně neustále hledáme lepší řešení. V e-commerce se vše hrozně rychle vyvíjí, je potřeba optimalizace a nasazování nových služeb.
  8. Spolupráce nikoliv na týdny ale na roky. Kvalita musí být 100% a budovat spolupráce, kampaně a plány na roky.
  9. Nejlepší lidé a nejlepší služby na jednom místě. Nejlepší lidé jsou know how naší agentury.
  10. Neustálé vzdělávání a zvyšování odbornosti. Co platilo včera, zítra už je historie. Facebook, Amazon nebo Google se neustále posouvají dopředu. A my vše musíme umět, vědět a mít v malíku.

 

Dnes už to u nás není jen o 3 nadšených klucích na začátku. Vše ale musí i nyní fungovat jako jeden organismus. 

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.