vedení a správa zákaznických účtů na sociálních sítích

Tak otevřené účty na sociálních sítích již máte ale co dál?

Kdo se o vše bude starat? 

Kdo bude dělat strategii? 

Jak bude vypadat grafika na vašem Facebooku nebo Instagramu? 

Jak sestavit plán uveřejňování a sdílení?

Kdo bude reagovat na zprávy a komentáře zákazníků?

Jaká bude metrika vyhodnocování kampaní?

Panečku docela dost otázek. Troufnete si sami a budete zkoušet a bádat a nebo to budeme dělat společně a profesionálně? Vytvoříme vám kompletní a podrobný plán na základě důkladné analýzy. Poté nastavíme reklamní kampaně a převezmeme správu sociálních sítí. Budeme psát příspěvky, které zaujmou. Otestujeme a dozvíme se, kdy jsou vaši klienti online a co na ně platí.

 

Rozjeďte společně naplno marketing na sociálních sítích. Dejte o vaší firmě vědět, pobavte formou nebo obsahem sdělení a přitom informujte. Tvořte a sdílejte kvalitní obsah. Budujte všeobecný brand awareness a získávejte nové zákazníky. Komunikujte srozumitelně. Sbírejte komentáře, lajky a srdíčka. Staňte se s vaší značkou lovebrandem. Rádi pomůžeme. 

Převezmeme od vás správu firemního Facebooku, Instagramu, TikToku, Twitteru nebo LinkedIn. Uděláme analytiku, vyhodnotíme vaše publikum a nastavíme strategii, která bude funkční.

Jak spravujeme sociálních sítě zákazníkům my?

Společně se zákazníkem si řekneme cíle a naplánujeme strategii. Poté si povíme, jak cílů pomocí social media marketingu dosáhnout v souladu s rozpočtem. Provedeme důkladnou analýzu. Potřebujeme důkladně poznat, kdo je vaše publikum a potenciální zákazníci pro vaše produkty nebo služby.
Navrhneme první grafiku, napíšeme texty příspěvků a naplánujeme časový harmonogram. Víme, kolik investovat do reklamy a jak ji zacílit. Pravidelně vám zasíláme reporty a analýzu. S daty neustále pracujeme
a správu sociálních sítí průběžně stále optimalizujeme. Vše vám posíláme vždy ke kontrole a ke schválení.

Při správě sociálních sítí klademe důraz na naší společnou otevřenou komunikaci.
Priorita pro nás je aktivní budování vztahu se zákazníky. Pečlivě vyhodnotíme, která sociální síť pro vás bude nejefektivnější, definujeme cílovou skupinu a vytvoříme pro ni personalizovaný a chytlavý obsah na míru. Chceme dosáhnout vysokého zapojení a interakce fanoušků. V režimu 24/7 odpovídáme na komentáře
a poskytujeme profesionální zákaznickou podporu. Máme jednoduchý cíl udělat z fanoušků platící zákazníky.

Jen reálná data

Social media marketing stavíme na reálných datech. Pravidelně a průběžně vytváříme a analyzujeme reporty, měříme úspěšnost kampaní i jednotlivých příspěvků a výsledky vyhodnocujeme na základě skutečných čísel. Mapujeme procentuální nárůst fanoušků, úspěšnost postů s ohledem na engagement a proklikovost, celkový dosah i cenu a hodnotu konverzí. S těmito získanými informacemi poté dále pracujeme. Celou dobu vás o všem průběžně informujeme a správu sociálních sítí optimalizujeme.

KONTAKTUJTE NÁS

Obecný přehled služeb elektronického obchodování nikdy nestačí, aby se společnost rozhodla pro partnera. Pojďme si promluvit a zaměřit se na kompetence, které můžeme nabídnout pro váš obchodní úspěch.